Gerçek Toscana Mutfağını sevenler için, Stosa "Menü"sü en çetrefilli zevkleri bile ilk bakışta cezbedecek iki yeni modelle zenginleştirildi.
Bu ürünleri kısa süre içinde satış noktalarımızda bulabileceksiniz, gelin ve onları keşfedin!

 

York: Geçmiş ve Geleceğin mükemmel karşımı

 

York_big2000px

Farklı Stosa aksesuarlarıyla ( farklı tezgahlar, tezgah arası tasarımları; masa ve sandalyelerle), klasik veya çağdaş tasarımlar yaratabilirsiniz.Infinity/Diagonal: Duyguların Hazzı

 


Stosa tarafından tasarlanan Infinity modern dizayna sahip bir mutfaktır. Bu güzel mutfak ileri seviyede fonksiyonelliğe sahip olmasının yanı sıra kişisel zevkinize göre size bir çok seçenek sunar.

Bu mutfağın en özel tarafı ise kulpsuz olarak tasarlanan kapakların diyagonal olarak açılmasıdır. Rakiplerinin kullandığı 30°lik açı yerine 40°lik açı kullanarak daha rahat bir kavrama ve açma imkanı sunar.

Bu özel kesim, ona gerçekten adını verecek şekilde, çapraz çizgiler için daha fazla eğim ile, genel doğrusal etkisini vurgulamaktadır. Infinity`nin renk paleti, doku üzerindeki oyunla birbirine karışan büyüleyici tonların nüansları ile doludur. Yeni Dekor yüzeyleri, çimento ve kireç malzemesinin tatmin edici dokunsal hissiyati ve görsel ahengi arasinda mükemmel bir denge oluşturur.