EŞSİZ, KUSURSUZ, ZAMANSIZ.

Stosa Cucine ve GRASS arasındaki işbirliğinden Tuscan markası için özel bir ürün doğdu: yeni TAVINEA çatal bıçak tablası.
Örgütlenmek belirli bir görünüm oluşturmanın bir yolu haline gelmektedir. İşte bu, ayrıntlarda ortaya çıkan kalitenin yanısıra alüminyum ve doğal kül gibi dayanıklı malzemelerin tüm kombinasyonu sayesindedir. Diğer hiç bir sistem TAVUNEA aksesuarlarının yaptığı gibi fonksiyonel ve duygusal olanı o derece ahenkli bir şekilde bir araya getiremez.
91 mm`lik saf duygu. İki modül arasındaki mesafe 91 mm`dir: Bu bilim değil, bir deneyimdir. TAVINEA size herhangi bir objeyi tutabilen bir ızgara sunar, böylelikle pratik bir bölücü-obje tutucuya dönüştüğü hem mutfak hem de salonda bir çok çözüme eşlik eder.
Sabit yapı, dinamik unsurlar. TAVINEA bir çok şekilde özelleştirilebilir standart bir çözüm olan çekmece organizasyonunun moduler bir sistemidir. Diyagonel düşünün: Modern tarzda kompozisyonlar oluşturmak için modulleri 45 derece yatırabilirsiniz .
Kayma önleyici paspaslar. Uzun ömürlü yüksek teknolojiye sahip bir malzemeden yapılmıştır. Sadece görüntüsü hoş olmayıp, aynı zamanda yüksek teknolojiye sahip yüzeyi istenmeyen sesleri absorbe eder ve kayma önleme özelliğini garanti eder. Kokusuz, anti bakteriyel olup, bulaşık makinesinde bile yıkayabilirsiniz.

İki marka özel olarak Stosa Cucine için üretilmiş bir ürünle uğurlu bir ortaklık yapmaktadır.

Job_10187_sammler_05